юридична партнерська програма
юридична партнерська програма

Юристу

Викуповуйте споживачів юридичних послуг із Системи!

Промоутеру

Отримуйте свою частку від кожного залученого клієнта!

Вебмайстру

Створюйте та просувайте сайти, отримуйте за це винагороду!
Юристу
Промоутеру
Вебмайстру

Правила партнерської програми

Участь в програмі

Хто може стати нашим партнером

Брати участь в партнерській програмі можуть юристи, фізичні та юридичні особи, для того, щоб надавати юридичні послуги.

Реєстрація в програмі

Для юристів реєстрація в програмі абсолютно безкоштовна, крім того ми дуже навіть зацікавлені в цікавому та тісному взаємовигідному співробітництві. Після реєстрації Ви як повноправний наш співробітник отримаєте доступ до панелі управління партнерською програмою (наприклад, додавання юридичних послуг, редагування їх вартості і часу прийому відвідувачів, отримаєте професійну можливість безпосередньо займатися цікавою справою і т.д.).

Загальні положення правил

Партнеру-юристу надаємо підтверджений (наші представники в цьому обов'язково переконаються) номер клієнта, він абсолютно самостійно працює з клієнтом далі, тобто веде справу клієнта з самого початку і до кінця. Партнер повинен знати, що при цьому з його особового рахунку в системі знімається сума по факту — дав грошей — отримав контакти клієнта. А для того, щоб робота велася серйозно, партнеру необхідно поповнити рахунок наперед (мінімум поповнення — 10 дол.) Довіра і чесність наданих послуг гарантована, тому що в тому випадку, якщо ми женемо неякісний траф — юрист має повне право скаржитися, ми проводимо арбітраж.

Порушення вищеописаних вимог загальних положень веде до розриву партнерських відносин, залишок на особовому рахунку в цьому випадку партнерові не виплачується.

Принципи співробітництва та Цінова політика

Основною ідеєю партнерської юридичної програми є залучення нами потенційних споживачів юридичних послуг, контактні дані яких ми передаємо Юристу, і за це юрист оплачує певну Комісію. Існують наступні варіанти партнерських схем:

 1. юрист оплачує комісію системи, система передає юристу контактні дані клієнта. Клієнт може відмовитися від співпраці, у такому випадку комісійні юристу не повертаються
 2. ми самостійно працюємо з клієнтом, Юрист отримує певну суму за виконання завдань від Системи

Фінансові взаємини

Загальний порядок розрахунку

Комісійні системи стягуються безпосередньо при передачі контактних даних клієнта тільки за згодою юриста.

Не виплачуються кошти у разі шахрайських дій партнера, таких як: флуд, спам, реєстрація за своїм же реф. посиланням, відправка невалідних заявок та інших моментах, викладених в даних правилах і суперечать чинному Законодавству. Крім того, аккаунт партнера, викритого в неправомірних діях, блокується без виплат зароблених коштів.

Винагорода за переданого клієнта

Наша винагорода (Комісія) за споживача юридичних послуг має прогресивну відсоткову ставку від ціни юридичних послуг, і становить від 5% до 15% від вартості, яку платить клієнт партнеру-юристу. Точна процентна ставка залежить від вартості замовлених послуг (чим дорожча послуга — тим менший відсоток), від репутації партнера в системі та багатьох інших факторів винагорода розраховується індивідуально для кожного замовлення в системі.

Для партнерів, що викуповують багато клієнтів, існують спеціальні дисконтні умови.

Винагорода рефералу за роботу

Ваша винагорода складе 1% від обороту коштів на особовому рахунку наведеного Вами партнера-юриста в систему.

Реєстрація по своєму же партнерському посиланню ЗАБОРОНЕНА і карається закриттям Запрошувача і запрошеного акаунтів без виплати коштів на рахунок.

Порядок введення грошових коштів на особовий рахунок

Всі послуги в системі виявляються на умовах передоплати за згодою партнера-юриста. Тому, для отримання клієнтів, у юриста на особовому рахунку залишок коштів повинен бути більше нуля.

Доступні способи введення грошей:

 • Електронними платіжними засобами WebMoney (Комісія 0.8%, мінімальна сума екв. 10 WMZ)
 • Visa / Mastercard (Комісія 3%, мінімальна сума екв. 10 $)
 • Яндекс-гроші
 • Будь-які інші електронні валюти, за умови обміну при поповненні на валюту, зазначену вище

При поповненні балансу система запропонує юристу оптимальний розмір поповнення, грунтуючись на попередній активності партнера.

Відповідальність сторін

Ваша згода вступити до партнерської юридичної програми означає прийняття Вами всіх умов даних правил. Ми залишаємо за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в дані правила, і зобов'язуємося повідомляти про ці зміни всім партнерам по електронній пошті (або з інших комунікаційних каналів, якщо вони зазначені в налаштуваннях облікового запису) не пізніше, ніж за тиждень до вступу нововведень в силу.

Обидві сторони не мають права використовувати матеріали та найменування один одного, якщо це може вводити в оману або підносити в негативному світлі будь-яку із сторін або їх взаємини.

Розірвання партнерства

Ми маємо право розірвати партнерство в односторонньому порядку при настанні подій, закріплених в цих правилах, шляхом направлення письмового повідомлення непорядному партнеру.

Партнер також у праві в односторонньому порядку вийти з партнерської програми, шляхом направлення нам письмового повідомлення. У цьому випадку ми зобов'язуємося виплатити суму відповідно до загального порядку в повній сумі, що відповідає залишку на особовому рахунку партнера-юриста.

У разі розірвання партнерських відносин, сторони зобов'язані протягом тижня з моменту отримання письмового повідомлення прибрати всі посилання один на одного і припинити використання найменувань, логотипів, прайс-листів та інших матеріалів, які вони використовували в рамках партнерської юридичної програми.

Питання

Всі питання, пов'язані з партнерською юридичної програмою, а так само суперечки і розбіжності вирішуються в робочому порядку з нашим менеджером — знайти контакти і зв'язатися з ним Ви можете на відповідній сторінці (F.A.Q., Служба підтримки).

Правила партнерської програми

Участь в юридичній програмі

Хто може стати партнером нашої правової програми

Взяти участь в юридичній партнерській програмі можуть всі юридичні і фізичні особи будь-якого громадянства та без громадянства зовсім, — всі ті, хто бажає створити власний прибутковий бізнес на перспективному і високоприбутковому ринку юридичних послуг. Сенс співпраці полягає в самостійному пошуку та налагодженні ділових контактів з потенційними споживачами юридичних послуг — просто кажучи, пошук клієнтів на надання юридичних послуг.

Реєстрація в юридичній програмі

Для того, щоб стати партнером нашої юридичної програми, Вам необхідно зареєструватися — на даний момент подібна реєстрація здійснюється тільки по інвайт. Після реєстрації Ви отримуєте доступ до Вашої партнерської статистики та промо-матеріалів, а також до докладного роз'яснення, як заробляти в Системі.

Як отримати інвайт

Система реєстрації в інвайт вводиться для того, щоб залучати безпосередньо зацікавлених партнерів. Таким чином, щоб отримати інвайт, необхідно буде трохи постаратися:

Варіант перший

Потрібно буде написати відгук на своєму блозі або в місцевій газеті щодо Партнерської юридичної програми (наприклад, вказати причину того, чому Ви хочете працювати саме в нашій партнерці).

Варіант другий

Ви своїми силами знаходите учасника партнерки, у якого є в наявності інвайт в нашу юридичну систему і самостійно просите, щоб стати його рефералом, і як наслідок названих дій, наш партнер видасть Вам інвайт.

Варіант третій

Вам необхідно буде зібрати групу вебмайстрів, які бажають стати нашими партнерами (в названій групі повинно працювати не менше п'яти осіб, включно з Вами), повідомляєте нам в Службу підтримки, і ми висилаємо Вам і всій Вашій групі інвайт, в даному випадку зацікавлені та залучені до роботи Вами вебмайстри стають безпосередньо Вашими рефералами.

Загальні положення з правил

Розміщення посилань і рекламних нотаток на партнерку

Ви маєте право ставити партнерські (для потенційних клієнтів і для набору рефералів) посилання на наш юридичний сайт в будь-якому місці, що Вас цікавить на будь-якій потрібній сторінці Вашого сайту (сайтів), а також на інших ресурсах мережі Інтернет (у тому числі в банерних мережах, дошках оголошень, форумах, розсилках, ПО типу AdWare (але не містить ВІРУСИ (MalWare)) і т.д.). Допускається розміщення будь-яких доступних матеріалів поза мережею Інтернет для охоплення якомога більшої аудиторії. Варіанти розміщення можуть бути абсолютно будь-якими, крім тих, що протирічать Законодавству Вашої країни — як рекламу можна використати оголошення на стовпах, листівки, статті в газетах, плакати та ін.

Використання наших юридичних сайтів для зливу трафіку категорично заборонено.

Якщо у Вас немає свого сайту, Ви можете використовувати наші сайти з юриспруденції або зробити їх клон на своєму власному домені.

Основні вимоги до змісту

Головна вимога до текстів сайту, посилань і змісту банерів, які роздають листівки, статті в газетах і т.д., які безпосередньо ведуть на наш юридичний сайт або використовують наше ім'я або ім'я (торгова марка, домен і т.д.) наших партнерів: вони не мають права заманювати відвідувачів обманним шляхом з допомогою негарантованих неправдивих обіцянок, введенням відвідувачів в оману, обіцянкою обманних знижок, подарунків та інших незаявлених привілеїв.

Подібне порушення вимог основних положень веде до повного розриву взаємовигідних партнерських відносин, і, природньо, ні про яку винагороду партнеру в даному випадку не може йти мова.

Принципи співробітництва та Цінова політика

Основною ідеєю партнерської юридичної програми є безпосереднє залучення покупців і партнерів (рефералів), яких Вам необхідно привести на сайт партнерки (додати в Систему, в свій особистий кабінет Заявки з контактними даними клієнтів) з метою продажу юридичних послуг або для розширення своєї власної мережі розповсюджувачів. Існують наступні діючі на даний момент варіанти партнерських схем:

 • Розміщення прямих та партнерських посилань, можливо і оглядів, текстових оголошень, банерів на наші партнерські юридичні сайти з Вашого сайту
 • Розміщення всіляких оголошень на форумах, дошках тощо ресурсах з власним партнерським посиланням
 • Створення свого індивідуального сайту, який буде пропонувати деякі юридичні послуги
 • Поштове розсилання, з посиланням на клон нашого юридичного сайту на домені партнера
 • Розклеювання оголошень
 • Купівля банерів, розтяжок у Вашому місті
 • Написання статей в газети, журнали
 • Прямий маркетинг — пропозиція послуг Вашим знайомим і колегам

Фінансові взаємовигідні стосунки

Загальний порядок розрахунку

Винагорода виплачується партнеру 1 раз на тиждень по середах (якщо це неробочий день, то виплати переносяться на найближчий робочий), тільки після перевірки бухгалтерії.

Виплати здійснюються на WebMoney гаманці типів Z, R, U, E, а також банківським переказом на ім'я партнера. Для здійснення таких виплат Вам слід вказати один з гаманців перерахованого типу, мінімальна сума до оплати — екв. 50 WMZ (доларів США), перший внесок — екв. 20 WMZ, при цьому обов'язково буде оцінено якість трафіку (клієнтів) і вказана процентна ставка аж до наступної перевірки (оборот 100 доларів в місяць). У разі нестачі коштів для виплати на балансі користувача, виплати переносяться на наступний розрахунковий період.

Винагорода Партнера складається із сум винагород за виконані ліди (детальніше про необхідні дії клієнтів в кожному індивідуальному випадку Ви можете дізнатися в самій партнерці), невиплаченого залишку минулого платіжного періоду і заробітку рефералів.

Усі види винагород нараховуються на підставі статистики, доступної в реальному часі (баланс користувача, оновлення іншої статистики — кожні 5 хвилин) для наших партнерів. Помилки статистики, пов'язані з технічною неможливістю визначити партнера, від якого прийшов відвідувач або покупець при підрахунку розміру винагороди враховуватися не будуть.

В жодному разі не будуть виплачуватися кошти у випадку шахрайських незаконних дій партнера, таких як: флуд, спам, реєстрація за своїм же реф. посиланням, відправка невалідних заявок та інших моментах, викладених в даних правилах і суперечать існуючому законодавству України. Крім того, аккаунт партнера, поміченого в неправомірних діях, брехливих, блокується без будь-яких виплат зароблених коштів.

Винагорода за приведеного клієнта

Ваша винагорода за споживача юридичних послуг (за lead, наприклад, заявка підтверджена по телефону) складе від 25% до 50% від нашої Комісії (наша Комісія має прогресивну відсоткову ставку від ціни юридичних послуг, і становить від 5% до 15% від вартості, яку виплатить клієнт нашого партнера-юристу, тобто винагорода партнера-промоутера буде такою: від 1% до 7.5% від загальної суми, сплаченої безпосередньо клієнтом — наприклад, з 100 у.о., вебмайстер отримає: 100 (т.б.всього сплачено) -15 (плюс наша Комісія) * 0.5 (50%) = 7.5 у.о.).

Відсоток партнерської винагороди залежить власне від кількості продажів за минулий робочий звітний місяць (30 днів від моменту реєстрації, звітний період — 30 днів), якості трафіку (клієнти / кількість заявок).

Для партнерів, які продають велику кількість послуг, а також, які залучають багато нових партнерів в систему, також існують спеціальні взаємовигідні умови.

Наша партнерка обов'язково враховує той випадок, що не завжди відвідувач відразу, при першому ж відвідуванні сайту, або після першого дзвінка менеджера стає покупцем. Ми ж, у свою чергу, не дивлячись на цей факт, нараховуємо винагороду за замовлення, якщо його здійснив відвідувач, який прийшов до нас на сайт по партнерському посиланню або подзвонив із зазначеного в Заявці на замовлення послуг телефону протягом одного року. Якщо покупець заходив до нас з різних реферальских посилань, то покупець (або наведений реферал) зараховується тому промоутеру, який безпосередньо останнім направив користувача на сайт (додав Заявку в Систему).

Винагорода за роботу рефералу

Крім того Ваша винагорода складе від 20% до 50% від заробітку приведеного Вами партнера в систему.

Розмір виплат безпосередньо залежить від кількості приведених активних (тобто тих, що роблять хоч 1 продаж за звітний період (30 днів)) партнерів в систему:

 • до 5 активних партнерів — 20%
 • до 20 — 30%
 • до 50 — 40%
 • понад 50 — 50%

Звертаємо увагу, що реєстрація за своїм же партнерським посиланням ЗАБОРОНЕНА і карається закриттям Запрошувача і запрошеного акаунтів природно без виплати всіх зароблених коштів. Краще не жартувати з названим видом махінацій, а пустити всі наявні сили на залучення реальних, які заробляють гроші, партнерів.

Порядок виплати

Виплата винагороди здійснюється раз на тиждень або рідше (потрібно відключити в налаштуваннях облікового запису пункт про «Автоматичні виплати») за бажанням партнера.

Доступні способи виведення грошей:

 • Електронними платіжними засобами WebMoney (Комісія 0.8%, мінімальна сума екв. 50 WMZ)
 • Електронним банківським переказом

Перевірити розмір винагород і правильність їх нарахування Ви зможете абсолютно самостійно. Партнерам повністю доступна статистика по відвідувачах і замовленнях, розмірах винагород рефералів, трендах і багато чому іншому в особистому кабінеті.

Інформаційна підтримка (промо)

Використання інформаційних матеріалів

Наші партнери мають право використовувати будь-які матеріали нашого юридичного сайту (банери, скрипти, тексти, віджети та інше, а також використовувати свої власні роботи), якщо їх використання безпосередньо спрямоване на просування юридичних послуг, що надаються партнерами нашої юридичної програми.

Відповідальність сторін

Ваше підтвердження вступити в партнерську програму означає згоду і повне прийняття Вами всіх умов існуючих правил. Ми залишаємо за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в дані правила, і зобов'язуємося повідомляти про ці зміни всім партнерам електронною поштою (або з інших комунікаційних каналів, якщо вони вказані в налаштуваннях облікового запису) не пізніше, ніж за тиждень до вступу нововведень в силу.

Обидві сторони не мають права використовувати матеріали та найменування один одного, якщо це може вводити в оману або підносити в негативному світлі будь-яку із сторін або їх взаємини.

Розірвання партнерства

Ми залишаємо за собою право розірвати чинне партнерство в односторонньому порядку при настанні подій, закріплених в цих правилах, безпосередньо шляхом письмового повідомлення партнеру.

Партнер, в свою чергу, так само в праві в односторонньому порядку вийти з партнерської програми, шляхом направлення нам письмового повідомлення. У цьому випадку ми зобов'язуємося виплатити винагороду партнеру відповідно до загального порядку в повній сумі, що відповідає існуючому залишку на особовому рахунку партнера.

У разі розірвання партнерських відносин, сторони зобов'язані протягом тижня з моменту отримання письмового повідомлення прибрати всі посилання один на одного і припинити використання найменувань, логотипів, прайс-листів та інших матеріалів, які вони використовували в рамках діючої партнерської програми.

Питання

Всі питання, пов'язані з партнерською програмою, а так само суперечки і розбіжності вирішуються в робочому порядку з нашим менеджером — знайти контакти і зв'язатися з ним Ви можете на відповідній сторінці (F.A.Q., Служба підтримки).

Правила партнерської програми

Участь в юридичній програмі

Хто може стати партнером нашої правової програми

Взяти участь в юридичній партнерській програмі можуть всі власники сайтів будь-якого змісту, що не суперечать Законодавству України (наприклад, оборот наркотичних речовин, насильство над особистістю, порнографія, дискримінація за статтю, расою, національністю, релігією, віком і подібне). Ми завжди маємо право відмовити сайту брати участь в нашій юридичній партнерській програмі без безпосереднього пояснення причин, і тому будь-які відвідувачі з подібних сайтів в жодному разі не будуть зараховані.

Реєстрація в юридичній програмі

Для того, щоб стати партнером нашої юридичної програми, Вам необхідно зареєструватися — на даний момент подібна реєстрація здійснюється тільки по інвайт. Після реєстрації Ви отримуєте доступ до Вашої партнерської статистики та промо-матеріалів.

Як отримати інвайт

Система реєстрації в інвайт вводиться для того, щоб залучати безпосередньо зацікавлених партнерів. Таким чином, щоб отримати інвайт, необхідно буде трохи попрацювати:

Варіант перший

Потрібно буде написати відгук на своєму блозі щодо Партнерської юридичної програми (наприклад, вказати причину того, чому Ви хочете працювати саме в нашій партнерці). Статтю необхідно буде розмістити на персональному блозі або ж на платному хостингу і потрібно буде знаходитись в індексі Яндекса не менше 3-х місяців.

Варіант другий

Ви своїми силами знаходите учасника партнерки, у якого є в наявності інвайт в нашу юридичну систему і самостійно просите, щоб стати його рефералом, і як наслідок названих дій, вебмайстер видасть Вам інвайт.

Варіант третій

Вам необхідно буде зібрати групу вебмайстрів, які бажають стати нашими партнерами (в названій групі повинно працювати не менше п'яти осіб, включно з Вами), повідомляєте нам в Службу підтримки, і ми надішлемо Вам і всій Вашій групі інвайт, в даному випадку зацікавлені та залучені до роботи Вами вебмайстри стають безпосередньо Вашими рефералами.

Загальні положення з правил

Розміщення посилань на партнерку

Ви маєте право ставити партнерські (для потенційних клієнтів і для набору рефералів) посилання на наш юридичний сайт в будь-якому місці, що цікавить Вас, на будь-якій потрібній сторінці Вашого сайту (сайтів), а також на інших ресурсах мережі Інтернет (у тому числі в банерних мережах, дошках оголошень, форумах, розсилках, по типу AdWare (але не містить ВІРУСИ (MalWare)) і т.д.).

Використання наших юридичних сайтів для зливу трафіку категорично заборонено. Для цього Вам необхідно буде використовувати клони наших юридичних сайтів на своїх доменах.

Основні вимоги до змісту

Головна вимога до текстів сайту, посилань і змісту банерів, які безпосередньо ведуть на наш юридичний сайт: вони не мають права заманювати відвідувачів обманним шляхом з допомогою негарантованих неправдивих обіцянок, введення відвідувачів в оману, обіцянкою обманних знижок, подарунків та інших незаявлених привілеїв.

Подібне порушення вимог основних положень веде до повного розриву взаємовигідних партнерських відносин, і, природно, ні про яку винагороду партнеру в даному випадку не може йти мова.

Принципи співробітництва та Цінова політика

Основною ідеєю партнерської юридичної програми є безпосереднє залучення покупців і партнерів (рефералів), яких Вам необхідно привести на сайт партнерки з метою продажу юридичних послуг або для розширення своєї власної мережі розповсюджувачів. Існують наступні існуючі на даний момент варіанти партнерських схем:

 • Розміщення прямих та партнерських посилань, можливо і оглядів, текстових оголошень, банерів на наші партнерські юридичні сайти з Вашого сайту
 • Розміщення всіляких оголошень на форумах, дошках тощо ресурсах з власним партнерським посиланням
 • Створення свого індивідуального сайту, який буде пропонувати деякі юридичні послуги
 • Масове створення сайтів, які пересилають користувача на клон нашого сайту на домені партнера
 • Поштове розсилання, з посиланням на клон нашого юридичного сайту на домені партнера

Фінансові взаємовигідні відносини

Загальний порядок розрахунку

Винагорода виплачується партнеру 1 раз на тиждень по середах (якщо це неробочий день, то виплати переносяться на найближчий робочий), тільки після перевірки бухгалтерії.

Виплати здійснюються на WebMoney гаманці типів Z, R, U, E. Для здійснення таких виплат Вам слід вказати один з гаманців перерахованого типу, мінімальна сума до оплати — екв. 50 WMZ, перший висновок — екв. 20 WMZ, при цьому обов'язково буде оцінено якість трафіку і вказана процентна ставка аж до наступної перевірки (оберт 100 доларів в місяць). У разі нестачі коштів для виплати на балансі користувача, виплати переносяться на наступний розрахунковий період.

Винагорода Партнера складається із сум винагород за виконані ліди (детальніше про необхідні дії клієнтів в кожному індивідуальному випадку Ви можете дізнатися в самій партнерці), невиплаченого залишку минулого платіжного періоду і заробітку рефералів.

Усі види винагород нараховуються на підставі статистики, доступної в реальному часі (баланс користувача, оновлення іншої статистики — кожні 5 хвилин) для наших партнерів. Помилки статистики, пов'язані з технічною неможливістю визначити партнера, відвідувача або покупця при підрахунку розміру винагороди враховуватися не будуть.

В жодноиу разі не будуть виплачуватися кошти за шахрайські незаконні дії партнера, такі як: флуд, спам, реєстрація за своїм же реф. посиланням, відправка невалідних заявок та інших моментах, викладених в даних правилах і суперечать існуючому законодавству України. Крім того, аккаунт партнера, поміченого в неправомірних діях, брехливих, блокується без будь-яких виплат зароблених коштів.

Винагорода за приведеного клієнта

Ваша винагорода за споживача юридичних послуг (за lead, наприклад, заявка підтверджена по телефону) складе від 25% до 50% від нашої Комісії (наша Комісія має прогресивну відсоткову ставку від ціни юридичних послуг, і становить від 5% до 15% від вартості, яку виплатить клієнт нашого партнера-юристу, тобто винагорода партнера-вебмайстра буде такою: від 1% до 7.5% від загальної суми, сплаченої безпосередньо клієнтом — наприклад, з 100 у.о., вебмайстер отримає: 100 (т. б.всього сплачено) -15 (плюс наша Комісія) * 0.5 (50%) = 7.5 у.о.).

Відсоток партнерської винагороди залежить власне від кількості продажів за минулий робочий звітний місяць (30 днів від моменту реєстрації, звітний період — 30 днів), якості трафіку (клієнти / кількість відвідувачів).

Для партнерів, які продають велику кількість послуг, а також, які приводять багато нових партнерів в систему, також існують спеціальні взаємовигідні умови.

Наша партнерка обов'язково враховує той випадок, що не завжди відвідувач відразу, при першому ж відвідуванні сайту, стає покупцем. Ми ж, у свою чергу, не дивлячись на цей факт, нараховуємо винагороду за замовлення, якщо його здійснив відвідувач, який прийшов до нас на сайт по партнерському посиланню протягом одного року. Якщо покупець заходив до нас з різних реферальських посилань, то покупець (або придений реферал) зараховується тому вебмайстру, який безпосередньо останнім направив користувача на сайт.

Винагорода за роботу рефералу

Крім того Ваша винагорода складе від 20% до 50% від заробітку приведеного Вами партнера в систему.

Розмір виплат безпосередньо залежить від кількості приведених активних (тобто тих, хто продає, принаймні, одну послугу за звітний період (30 днів)) партнерів в систему:

 • до 5 активних партнерів — 20%
 • до 20 — 30%
 • до 50 — 40%
 • понад 50 — 50%

Звертаємо увагу, що реєстрація за своїм же партнерським посиланням ЗАБОРОНЕНА і карається закриттям Запрошувача і запрошеного акаунтів, природньо, без виплати всіх зароблених коштів. Краще не жартувати з названим видом махінацій, а пустити всі наявні сили на залучення реальних, які заробляють гроші, партнерів.

Порядок виплати

Виплата винагороди здійснюється раз на тиждень або рідше (потрібно відключити в налаштуваннях облікового запису пункт про «Автоматичні виплати») за бажанням партнера.

Доступні способи виведення коштів:

Електронними платіжними засобами WebMoney (Комісія 0.8%, мінімальна сума екв. 50 WMZ)

Перевірити розмір винагород і правильність їх нарахування Ви зможете абсолютно самостійно. Партнерам повністю доступна статистика по відвідувачах і замовленнях, розмірах винагороди рефералів, трендах і багато чому іншому в особистому кабінеті.

Інформаційна підтримка (промо)

Використання інформаційних матеріалів

Наші партнери мають право використовувати будь-які матеріали, що їх цікавлять на нашому юридичному сайті (банери, скрипти, тексти, віджети та інше, а також використовувати свої власні роботи), якщо їх використання безпосередньо спрямовано на просування юридичних послуг, що надаються партнерами нашої юридичної програми.

Відповідальність сторін

Ваше підтвердження про вступ до партнерської програми означає згоду і повне прийняття Вами всіх умов існуючих правил. Ми залишаємо за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в дані правила, і зобов'язуємося повідомляти про ці зміни всім партнерам електронною поштою (або з інших комунікаційних каналів, якщо вони вказані в налаштуваннях облікового запису) не пізніше, ніж за тиждень до вступу нововведень в силу .

Обидві сторони не мають права використовувати матеріали та найменування один одного, якщо це може вводити в оману або підносити в негативному світлі будь-яку із сторін або їх взаємини.

Розірвання партнерства

Ми залишаємо за собою право розірвати чинне партнерство в односторонньому порядку при настанні подій, закріплених в цих правилах, безпосередньо шляхом письмового повідомлення партнеру.

Партнер, в свою чергу, так само в праві в односторонньому порядку вийти з партнерської програми, шляхом направлення нам письмового повідомлення. У цьому випадку ми зобов'язуємося виплатити винагороду партнеру відповідно до загального порядку в повній сумі, що відповідає існуючому залишку на особовому рахунку партнера.

У разі розірвання партнерських відносин, сторони зобов'язані протягом тижня з моменту отримання письмового повідомлення прибрати всі посилання один на одного і припинити використання найменувань, логотипів, прайс-листів та інших матеріалів, які вони використовували в рамках діючої партнерської програми.

Питання

Всі питання, пов'язані з партнерською програмою, а так само суперечки і розбіжності вирішуються в робочому порядку з нашим менеджером — знайти контакти і зв'язатися з ним Ви можете на відповідній сторінці (F.A.Q., Служба підтримки).

Топ-Вебмайстри
дохід за 24 години
Forceworm243 $
Steelmoon239 $
Beazetus228 $
Forceseeker218 $
Silverweaver212 $
Rainworm155 $
Ironseeker153 $
Ianzan144 $
Bladehammer100 $
Shalimeena71 $
Новини
новинки юр. партнерки

1. Банери та Віджети Legal Sell'а прикрашають будь-які проекти

2. Обговорюємо роботу Legal Sell

3. Додано нові рекламні матеріали для всіх.

4. Виплати було перераховано

5. Нові офери в партнерській програмі Legal Sell

Реєстрації
в Системі за 24 години

Юристи:

+43

Вебмайстри:

+27

Промоутеры:

+15

Росія:

+32

Україна:

+53

Оборот
в Системі за 24 години

Замовлень:

345

Виплати:

274

Сумма, $:

7535

Партнерам, $:

3912

Конверт:

1:12

Вислови
сильних Світу цього

«Інфляція не закон розвитку, а справа рук дурнів, які керують державою.»
© Людвіг Ерхард

*   *   *

«Гроші - вони як культ божества, тобто існують, тільки доки в них вірять.»
© Кін Хаббард